• Łazów 131A, 37-418 Krzeszów, Poland

O NAS

Firma CHI-KA została założona w 2000 roku. Wsłuchując się w potrzeby i wymagania klientów rozpoczęła produkcję kompletnych klatek z wyposażeniem na zwierzęta, a od 2014 roku produkcja metalowa została wydzielona do oddzielnej hali, poszerzona o wyroby metalowe stosowane w hodowli, przemyśle i branży ogrodzeniowej oraz o ozdoby i galanterię ogrodową (tzw. architektura ogrodowa).

Asortyment produktów metalowych i stalowych jest ciągle poszerzany w celu zadowolenia obecnych i nowych klientów.

Jakość wyrobów jest zawsze stawiana na pierwszym miejscu, co doceniają klienci krajowi i zagraniczni z Niemiec, Włoch, Belgii, Grecji i innych krajów europejskich.

o-nas-chi-ka

HISTORIA FIRMY

2000

Rok założenia firmy

Firma CHI-KA została założona w 2000 roku. Wsłuchując się w potrzeby i wymagania klientów rozpoczęła produkcję kompletnych klatek z wyposażeniem na zwierzęta.
2005

Poszerzenie działalności metalowej

Zostaje poszerzona oferta o wyroby metalowe stosowane w hodowli, przemyśle i branży ogrodzeniowej oraz o ozdoby i galanterię ogrodową (tzw. architektura ogrodowa).
2014

Nowa hala produkcyjna

Stale poszerzający się asortyment na wyroby metalowe oraz rosnące zapotrzebowanie Klientów wymógł uruchomienie nowoczesnej hali produkcyjnej.
2016

Stałe kontrakty zagraniczne

Nasza wytrwałość, oferowana jakość, dobre ceny i terminowość zaskutkowały nawiązaniem stałej współpracy z klientami ze środkowej Europy.
POBIERZ AKTUALNY KATALOG PRZEMYSŁOWY, WYROBY DLA KRÓLIKÓW I DONICZKI
Pobierz